Video z koncertu skupiny Zóna Dilemy v Karlovej Vsi

Autor: Peter Frolkovič | 1.10.2008 o 9:00 | Karma článku: 5,79 | Prečítané:  1971x

Koncert hudobnej skupiny Zóna Dilemy na karloveských hodoch v Bratislave túto nedeľu bol takým príjemným zážitkom, že si zaslúži byť zdokumentovaný na webe. Hlavne keď sa z neho zachovalo aj video.

Napísať nejaké faktografické údaje o kapele Zóna Dilemy nie je ľahké. Nielen kvôli tomu, že som o nich pred touto nedeľou v živote nepočul, ale hlavne v ich prípade ťažko rozlíšiť hodnoverné informácie od tých ostatných.

Oficiálny životopis na ich web stránkach , za ktorý by sa nehanbil žiaden humoristický časopis, tvrdí, že zakladajúci členovia kapely pochádzajú niekde od Popradu, v nedeľu sa však prihlásili k pobytu v Žiline. Aj ich názov nie je úplne jednoznačný, vyzerá to tak, že niekedy používajú umelecký pseudonym Slovensko Má Talent Revival.

V ich prípade je v tejto chvíli dôležité niečo iné. Ak sa vám pošťastí byť chvíľu v ich prítomnosti, najlepšie vtedy, keď práve koncertujú, a nie ste alergický na elektrické gitary a biciu súpravu, máte o niekoľko rádov väčšiu šancu na dobrú náladu. Na koncerte v Karlovej Vsi sa predstavili ako perfektne zohraté štvorčlenné zoskupenie, včítane miestami štvorhlasných vokálov. Ich muzika má od toho čo môžete počuť bežne v rádiach ten správny odstup - ani príliš blízko, ale ani príliš ďaleko. Spevák a basgitarista kapely sa ukázal byť výborný zabávač so svojským humorom, takže suma sumárum ich vystúpenie bolo to najlepšie, čo tohtoročné karloveské hody ponúkli.

Podarilo sa im predbehnúť v rebríčku dokonca aj červený modranský burčiak.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Bugár nie je idiot, názory mení na počkanie

Predseda Mosta sa chystá na ďalšiu otočku.

Dnes píše Jaroslav Rumpli

Kočnerovi kamaráti sa pretekajú v jeho zapieraní

Pre čo iné než pre prachy by niekto za takýchto okolností zotrvával vo funkcii.


Už ste čítali?