Video z koncertu skupiny Zóna Dilemy v Karlovej Vsi

Autor: Peter Frolkovič | 1.10.2008 o 9:00 | Karma článku: 5,79 | Prečítané:  1859x

Koncert hudobnej skupiny Zóna Dilemy na karloveských hodoch v Bratislave túto nedeľu bol takým príjemným zážitkom, že si zaslúži byť zdokumentovaný na webe. Hlavne keď sa z neho zachovalo aj video.

Napísať nejaké faktografické údaje o kapele Zóna Dilemy nie je ľahké. Nielen kvôli tomu, že som o nich pred touto nedeľou v živote nepočul, ale hlavne v ich prípade ťažko rozlíšiť hodnoverné informácie od tých ostatných.

Oficiálny životopis na ich web stránkach , za ktorý by sa nehanbil žiaden humoristický časopis, tvrdí, že zakladajúci členovia kapely pochádzajú niekde od Popradu, v nedeľu sa však prihlásili k pobytu v Žiline. Aj ich názov nie je úplne jednoznačný, vyzerá to tak, že niekedy používajú umelecký pseudonym Slovensko Má Talent Revival.

V ich prípade je v tejto chvíli dôležité niečo iné. Ak sa vám pošťastí byť chvíľu v ich prítomnosti, najlepšie vtedy, keď práve koncertujú, a nie ste alergický na elektrické gitary a biciu súpravu, máte o niekoľko rádov väčšiu šancu na dobrú náladu. Na koncerte v Karlovej Vsi sa predstavili ako perfektne zohraté štvorčlenné zoskupenie, včítane miestami štvorhlasných vokálov. Ich muzika má od toho čo môžete počuť bežne v rádiach ten správny odstup - ani príliš blízko, ale ani príliš ďaleko. Spevák a basgitarista kapely sa ukázal byť výborný zabávač so svojským humorom, takže suma sumárum ich vystúpenie bolo to najlepšie, čo tohtoročné karloveské hody ponúkli.

Podarilo sa im predbehnúť v rebríčku dokonca aj červený modranský burčiak.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTO

Minúta po minúte: Diaľnicu uzavreli na hodiny, autá otáčajú do protismeru

Polícia otáča autá cez protismer naspäť do Bratislavy.

KOMENTÁRE

Susedia ich nechcú. Ani vtedy, keď sú to poriadni ľudia

Odťahujú sa od nich. Stále začínajú odznova.


Už ste čítali?